03 лютого 2025, 10:34
Гості відвідали МАН Полтавської облради у супроводі заступника начальника Полтавської ОВА Антона Чубенка та директора Департаменту освіти і науки Полтавської ОВА Євгена Кончаковського та фахівців Департаменту освіти і науки Полтавської ОВА.
Керівник Полтавської обласної МАН Валерій Биков презентував діяльність академії, зосередивши увагу на ключових завданнях у роботі з обдарованою молоддю Полтавщини. Він розповів про основні напрями підтримки юних науковців, підготовку до участі у всеукраїнських та міжнародних конкурсах, а також проєкти, спрямовані на розвиток інноваційної освіти.
Однією з важливих тем зустрічі стало обговорення співпраці з соціально відповідальним бізнесом. Полтавська обласна МАН активно залучає партнерів із реального сектору економіки для підтримки молодіжних стартапів, наукових досліджень і освітніх ініціатив. Очільник ПоМАН поділився успішним досвідом співпраці з місцевими підприємствами, які допомагають створювати сучасну освітню систему для талановитої молоді.
Після цього гості відвідали Вище професійне училище №7 Кременчука. Під час перебування в навчальному закладі ознайомилися з матеріально-технічною базою, відвідали навчально-виробничі майстерні, навчальні кабінети та лабораторії закладу, міні- футбольне поле з купольним покриттям, військово-історичний музей.
Під час зустрічі презентували досвід створення сучасного Навчально-практичного центру для підготовки верстатників широкого профілю. У Центрі змонтовано та введено в експлуатацію 72 одиниці металообробного та металорізального обладнання. Він дозволить здобувачам освіти отримати практичні навички на найсучаснішому обладнанні та стати затребуваними на ринку праці.
31 січня гості завітали у Вище професійне гірничо-будівельне училище у Горішніх Плавнях. Директор ВПГБУ Василь Сулима ознайомив гостей із навчально-матеріальною базою закладу та показав навчально-практичні центри, майстерні та кабінети спеціальних дисциплін, що забезпечують якісну підготовку майбутніх фахівців.
Також у межах поїздки відбулася екскурсія до ТОВ «Єристівський гірничо-збагачувальний комбінат», де делегація ознайомилася з виробничими процесами, сучасною великовантажною технікою та масштабами підприємства. Оглядовий майданчик дозволив на власні очі побачити розмах роботи комбінату та потужність технологій, які тут використовуються.
Такі візити є важливим кроком у зміцненні співпраці між освітніми закладами та реальним сектором економіки, адже якісна освіта – це запорука професійного успіху майбутніх спеціалістів.
Підпишіться, щоб отримувати листи.