Долучилися заступник начальника Полтавської ОВА Антон Чубенко, директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко, директор Департаменту освіти і науки ПОВА Євген Кончаковський, представники структурних підрозділів ОВА, ГУ Нацполіції, ГУ ДСНС у Полтавській області, АТ «Полтаваобленерго», освітяни, голови райвійськадміністрацій та громад.
«Спільно з Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти, територіальними громадами, місцевими органами управління освітою, закладами освіти на Полтавщині проведена ґрунтовна підготовча робота щодо розширення мережі тимчасових екзаменаційних центрів із безпечними та зручними умовами для роботи учасників тестування, – розповів заступник начальника Полтавської ОВА Антон Чубенко. – По-перше, маємо подбати про безпечні умови під час проведення вступних випробувань. Усі ТЕЦ повинні працювати відповідно до регламенту та з дотриманням безпекових вимог. По-друге, це – безперервність процесу задля максимального результату і комфорту дітей».
За словами Олександра Сидоренка, ще один рік вступники складатимуть випробування до закладів фахової передвищої та вищої освіти в умовах воєнного стану. Цього року, крім національного мультипредметного тесту, магістерських вступних випробувань (єдиного вступного іспиту, єдиного фахового вступного випробування), запроваджено вступні випробування до аспірантури (єдиний вступний іспит, єдине вступне випробування з методології наукових досліджень) у форматі, що поєднує онлайн-технології та контроль у спеціально підготовлених пунктах тестування.
Олександр Сидоренко висловив вдячність обласній владі, головам громад та РВА і всій освітянській спільноті за розуміння вагомості питання підготовки до НМТ-2025.
Як розповів Євген Кончаковський, до старту основної сесії – обов’язкового іспиту для вступу до закладів вищої освіти в Україні, до участі в якій зареєструвалося майже 13 тисяч осіб, – залишилося небагато часу. Стан підготовки до НМТ, конкретні питання облаштування тимчасових екзаменаційних центрів систематично опрацьовувалися в синергії з усіма учасниками процесу.
Також наголосили на забезпеченні посиленої охорони правопорядку в місцях проведення зовнішніх вступних випробувань та здійснення профілактичних оглядів тимчасових екзаменаційних центрів щодо наявності вибухонебезпечних та отруйних речовин.
Актуальним є питання безперебійного інтернет- та електропостачання до тимчасових екзаменаційних центрів для стабільного електроживлення комп’ютерної техніки, яка використовуватиметься на тестуванні.
У фокусі – забезпечення в разі потреби надання невідкладної медичної допомоги учасникам тестування у разі потреби.
«Докладаємо максимум зусиль, щоб усі вступні випробування – і національний мультипредметний тест, і єдиний вступний іспит і єдине фахове вступне випробування у Полтавській області відбулися чітко, організовано згідно із затвердженою процедурою і з дотриманням усіх безпекових вимог», – наголосив Антон Чубенко.
Обговорення
Корд Рада
Нагородження (6)
НМТ (3)
Підпишіться, щоб отримувати листи.