Нагадаємо, в області цієї весни розпочали здійснення інженерного захисту об’єктів житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу на 33 об’єктах.
«Ключовим стратегічним пріоритетом підготовки до опалювального сезону 2026/2027 року визначено нарощування додаткових енергетичних потужностей для посилення автономності регіону та захист об’єктів інфраструктури, – зауважив Олег Мізік. – На виконання доручення Президента України та рішень Уряду розробили Комплексний план стійкості Полтавської області на 2026 рік. Він передбачає будівництво нових захисних споруд ІІ рівня на 33 об’єктах. Ми постійно здійснюємо контроль ходу виконання робіт безпосередньо на будівельних майданчиках. І досвід зведення перших захисних споруд в області показує, що кількість робітників при виконанні армувальних робіт потрібно збільшувати як мінімум вдвічі».
Замовник робіт – Департамент будівництва, містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики ОВА. Будівництво ведеться за кошти державного бюджету.
Підрядні організації прозвітували про темпи виконання забудови, закупівлю матеріалів.
DSC00316
DSC00370
DSC00372 (2)
Підпишіться, щоб отримувати листи.